Druga grupa wróciła z greckiego stażu!

12 kwietnia 2019 wróciła już kolejna grupa uczestników naszego projektu “Od teorii do praktyki przez staże zagraniczne” realizowanego ze środków Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. 30 uczniów kształcących się w zawodach technik hotelarstwa, technik logistyk oraz technik informatyk wzięło udział w zagranicznych mobilnościach edukacyjnych, realizując programy praktyk i szkoląc się pod okiem opiekunów z ramienia ZSTE w Skawinie, a także praktyków i mentorów z greckich przedsiębiorstw branży hotelarskiej, informatycznej oraz logistycznej. Nasi uczniowie poszerzyli wachlarz swoich kompetencji zawodowych, a także otworzyli się na świat i poznali greckie obyczaje i kulturę, co było możliwe dzięki sprawnemu łączeniu elementów programów staży z programem kulturowym, w ramach którego nasi uczniowie odwiedzili greckie Meteory, wyspę Skiathos, stolicę Grecji – Ateny, czy Masyw Olimpijski. To wszystko i wiele więcej można już oglądać na zdjęciach znajdujących się w Galerii, jak i na fanpage’u poświęconym projektowi.