Pierwsza grupa wróciła z greckiego stażu!

30 października do Skawiny wróciła pierwsza grupa stażystów, biorących udział w zagranicznych mobilnościach edukacyjnych w ramach projektu “Od teorii do praktyki przez staże zagraniczne”, finansowanego ze środków Programu Erasmus+, sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe. W wyjeździe do Grecji udział wzięło 30 uczniów 3 kierunków kształcenia: technik hotelarstwa, technik informatyk oraz technik logistyk. Uczestnicy praktykowali się i szkolili pod okiem opiekunów z ramienia ZSTE w Skawinie, a także praktyków i mentorów z greckich przedsiębiorstw branży hotelarskiej, informatycznej oraz logistycznej, poszerzając wachlarz swoich kompetencji zawodowych, a także otwierając się na świat i poznając greckie obyczaje i kulturę, co było możliwe dzięki sprawnemu łączeniu elementów programów staży z programem kulturowym, w ramach którego nasi uczniowie odwiedzili greckie Meteory, wyspę Skiathos, stolicę Grecji – Ateny, czy masyw olimpijski. To wszystko i wiele więcej można już oglądać na zdjęciach znajdujących się w Galerii, jak i na fanpage’u poświęconym projektowi.